|
Mimo, ze temat o trenerze, to wg mnie powinien zostac i Sławek i jesli to mozliwe i jest coś na rzeczy, to przyjsc Szymon Pawłowski, bo 90% gry Sosnowca to wlasnie on. Poza tym w koncu mielibysmy ekstra sytuacje na skrzydłach i konkurencje w zespole. Kuba, Sławek i Szymon Pawłowski. Kazdy mogacy grac na przemiennie na kazdej stronie i kogos na zmiane, bo wszyscy maja juz swoje lata i te 15-20 ostatnich minut meczu idealnie na zastepstwo np. Slawek schodzi Pawłowski wchodzi.
|