Coglin napisał(a):

Dlaczego uważasz że nikt z UW nie uczestniczył w ratowaniu klubu i różnego rodzaju akcjach?
Zresztą:

wygląda na to że jednak też się dorzucili.
|
Wow, to teraz sobie policz ile będzie kosztowała klub kara + zamknięte trybuny. O wiele lepiej było by gdyby nie szkodzili, bo ich pomoc jest w tym kontekście bez znaczenia skoro klub do niej dokłada...