Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 02.04.2019, 12:28
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego uważasz że nikt z UW nie uczestniczył w ratowaniu klubu i różnego rodzaju akcjach?
Zresztą:

wygląda na to że jednak też się dorzucili.
Wow, to teraz sobie policz ile będzie kosztowała klub kara + zamknięte trybuny. O wiele lepiej było by gdyby nie szkodzili, bo ich pomoc jest w tym kontekście bez znaczenia skoro klub do niej dokłada...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując