Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 01.04.2019, 20:14
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Vinci napisał(a):Wyświetl post
W sumie to podobny klimat z identycznym wynikiem był za Maaskanta, jak Brozio Legie u nas masakrował
https://www.youtube.com/watch?v=1Syhoj6UX3M&

Deja vu
Ale jednak oglądając tamten mecz a ten z wczoraj, to wrażenie jest takie, że wtedy 8 i pół roku temu grały ze sobą drużyny gołym okiem o 2 klasy lepsze niż te z 2019 roku. Małecki co przebiegł pół boiska i przedryblował pięciu, Brożek strzelający 1 gola jak napastnik światowej klasy - Drzazga by w życiu czegoś takiego nie zmieścił. Technika, dynamika - wtedy w 2010 roku dużo wyższa w obu zespołach niż teraz. Ale fakt - klimat teraz był coś jak wtedy.
Odpowiedz cytując