Szneka napisał(a):

fakt to był Mielcarski. Skąd u tego pana tyle nienawiści do Wisełki? co akcja to fart albo szczęście, co wejście to albo faul albo na jego pograniczu. bramka to szczęście mega farta i w ogóle jak ona wpadła?
komentator do chu** niepdobny
|
Niesamowite glupoty gada ten pajac. Peszko strzela gola a ten pol minuty pozniej gada o jakims aucie Kuby i ze gol moze nie powinien byc zaliczony. .