|
fakt to był Mielcarski. Skąd u tego pana tyle nienawiści do Wisełki? co akcja to fart albo szczęście, co wejście to albo faul albo na jego pograniczu. bramka to szczęście mega farta i w ogóle jak ona wpadła?
komentator do chu** niepdobny
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|