Skawa Wadowice napisał(a):

COŚ PIĘKNEGO!
Wynik, Legła na kolanach, ofensywna gra....
Atmosfera, oprawa.. w końcu!!
Nagłośnienie!
Flaga WSH nikomu nie przeszkadzała, nikt nie gwizdał. Jedynie pedały z Weszło będą to dmuchać dalej.
kibicowsko wracamy na właściwe tory, każdy niech robi swoje tak jak za Telefoniki.
nAJpiękniejszy dzień w tym roku.
|
Mi ta flaga przeszkadzała. Nie identyfikuję się z złodziejami.