Wyświetl pojedynczy post
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 31.03.2019, 19:09
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
COŚ PIĘKNEGO!

Wynik, Legła na kolanach, ofensywna gra....
Atmosfera, oprawa.. w końcu!!
Nagłośnienie!
Flaga WSH nikomu nie przeszkadzała, nikt nie gwizdał. Jedynie pedały z Weszło będą to dmuchać dalej.
kibicowsko wracamy na właściwe tory, każdy niech robi swoje tak jak za Telefoniki.

nAJpiękniejszy dzień w tym roku.
Tylko te race... Kara finasowa czeka Wisle, kurla.. Sharksi zaplaca?
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując