|
COŚ PIĘKNEGO!
Wynik, Legła na kolanach, ofensywna gra....
Atmosfera, oprawa.. w końcu!!
Nagłośnienie!
Flaga WSH nikomu nie przeszkadzała, nikt nie gwizdał. Jedynie zli ludzie z Weszło będą to dmuchać dalej.
kibicowsko wracamy na właściwe tory, każdy niech robi swoje tak jak za Telefoniki.
nAJpiękniejszy dzień w tym roku.
Ostatnio edytowane przez Skawa Wadowice : 01.04.2019 o godz. 04:03.
|