Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
_bzyku_
Makaveli
Od: 03.2005
Skąd: Skawina
Offline
#
20427
29.03.2019, 22:05
Takie głupie pytanie na rozkminę wieczorną -- skoro prezes Wisłocki był w Szwajcarii i BRAŁ czynny udział w szwindlu pod tytułem "skośnooki" a ostatnio po turnieju bajeruje i przybija piątki z "ekipą" jak gdyby nigdy nic to dlaczego teraz nagle zmienił front? Dostał pozwolenie? Poczuł się bezpiecznie? Gra pod publiczkę? Jakieś pomysły?
Wisła Skawina
"...Oceniaj ludzi tylko i wyłącznie po czynach: od początku, do końca..."
_bzyku_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do _bzyku_
Znajdź inne posty napisane przez _bzyku_