Wyświetl pojedynczy post
_bzyku_
Makaveli
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20427
Stary 29.03.2019, 22:05
Takie głupie pytanie na rozkminę wieczorną -- skoro prezes Wisłocki był w Szwajcarii i BRAŁ czynny udział w szwindlu pod tytułem "skośnooki" a ostatnio po turnieju bajeruje i przybija piątki z "ekipą" jak gdyby nigdy nic to dlaczego teraz nagle zmienił front? Dostał pozwolenie? Poczuł się bezpiecznie? Gra pod publiczkę? Jakieś pomysły?
Wisła Skawina

"...Oceniaj ludzi tylko i wyłącznie po czynach: od początku, do końca..."
Odpowiedz cytując