Temat
:
Sektor X
Wyświetl pojedynczy post
squax
Junior Member
Od: 10.2018
Skąd: Kraków
Offline
#
19
18.03.2019, 17:21
Temat raczej do zamknięcia. Klimatu sektora X i tej atmosfery nic nie wróci.
squax
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do squax
Znajdź inne posty napisane przez squax