Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20363
Stary 15.03.2019, 11:24
Starzy Bywalcy napisał(a):
W R A C A M Y ! ! !
Z ogromną przyjemnością informujemy, że podczas poniedziałkowego spotkania z Rafałem Wisłockim ustaliliśmy zasady dalszego działania naszej grupy na R22. Bardzo nam miło, że Prezes Wisły Kraków docenia nasze dotychczasowe akcje i uważa je za potrzebne. Dziękujemy za pomoc zaoferowaną przez klub i deklaracje udziału w kolejnych przedsięwzięciach.
Wszystkim, którzy wspierali nas dotychczas bardzo dziękujemy i liczymy na Was nadal. Szymonowi Jadczakowi i innym, którzy kłamali na nasz temat i opluwali w ostatnim czasie, mamy do powiedzenia jedno:
BYLIŚMY, KIEDY WAS NIE BYŁO, BĘDZIEMY, KIEDY ODEJDZIECIE.
ciekawe co teraz niektórzy napiszą?
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując