raindog napisał(a):

|
Przedstawiam Ci fakty z ich forum. Tam co drugi ma nadzieję, że Rekiny przetrwają i nie dadzą sobie odebrać wpływów w klubie.
|
Kolega żyje w świecie gangusów i patologi, więc się nie dogadacie. Dla niego liczą się porachunki nie sport. Przeciętny kibic żydków chce WSH na Wiśle, bo wtedy klub upadnie sportowo, a oni się wybiją. Ich patus nie chce na Wiśle WSH bo będzie to oznaczać, że ta organizacja jest nadal silna.