|
Nie będę oryginalny. Vukan wszedł i zaczęła się gra. Przypomina mi Brleka.
Zdecydowanie nasz najlepszy mecz w tej rundzie. Wyniku szkoda, ale gra daje podstawy do optymizmu.
Widzę, że po Starych Bywalcach teraz Ultra Wisła postanowiła rozpocząć protest.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|