Wyświetl pojedynczy post
DoggTS
Member
 
Od: 04.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19888
Stary 26.02.2019, 10:04

ten styl oświadczeń... klub prawie upadł a oni dalej swoje...

a tak z ciekawości:
"W związku z tym zaproszenie po 60 dzieciaków, jak to miało miejsce podczas meczu z Jagiellonią, jest dla nas, z powodów finansowych, niemożliwe."
co to za ludzie? bezrobotni? skonczylo sie dojenie klubu?


ze strony:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/Bilety/Sektor_Szkolny/
bilety po 5 zl lub 15 od dziecka plus opiekun za 5 / 15 / 35 zl.
dla poważnej grupy wydanie ok 1 000 PLN to chyba nie powinien być problem...
Odpowiedz cytując