Gercu napisał(a):


ten styl oświadczeń... klub prawie upadł a oni dalej swoje...
a tak z ciekawości:
"
W związku z tym zaproszenie po 60 dzieciaków, jak to miało miejsce podczas meczu z Jagiellonią, jest dla nas, z powodów finansowych, niemożliwe."
co to za ludzie? bezrobotni? skonczylo sie dojenie klubu?
ze strony:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/Bilety/Sektor_Szkolny/
bilety po 5 zl lub 15 od dziecka plus opiekun za 5 / 15 / 35 zl.
dla poważnej grupy wydanie ok 1 000 PLN to chyba nie powinien być problem...