Temat
:
[XXII kolejka] Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, poniedziałek 18 II, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Mintokur
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2019
Offline
#
32
18.02.2019, 21:02
WP@
"W poniedziałkowy poniedziałek
na stadionie Wisły
pojawiło się rekordowe
21.289.oo widzów
,
z czego
1.527
stanowiły
kobiety
,
a prawie
700 dzieci do lat 12
."
CZYNY NIE SŁOWA
(tak było, chyle czoła)
Może WP@ sarkastycznie opisała stan naszych kibiców ,
może ja za bardzo jestem wyczulony na media,
może Eurosport ma fatalne nagłośnienie
na otoczenie zewnętrzne w relacjach telewizyjnych
tz doping i odbiór akustyki
z boiska .... może .
Doping był kapitalny, zero transparentów o niekorzystnym wydzwięku,
zero rekinuf ..... to była FANTASTYCZNA OPRAWA I DOPING "C"
Gratulacje i szacun na maxa dla całego wysokiego "C"
Dywagacje na temat dopingu "C" trybuny bezzasadne
to są tacy sami wielcy i wierni kibice jak wszyscy
wspierający Wisłę w różnych akcjach
Jesteśmy qrwa wielcy ponad wszystko !!!! BRAWO
Brava dla nas wszystkich
Mintokur
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Mintokur