Wyświetl pojedynczy post
Mintokur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 18.02.2019, 21:02
WP@

"W poniedziałkowy poniedziałek na stadionie Wisły pojawiło się rekordowe 21.289.oo widzów,
z czego 1.527 stanowiły kobiety,
a prawie 700 dzieci do lat 12."

CZYNY NIE SŁOWA (tak było, chyle czoła)

Może WP@ sarkastycznie opisała stan naszych kibiców ,
może ja za bardzo jestem wyczulony na media,
może Eurosport ma fatalne nagłośnienie
na otoczenie zewnętrzne w relacjach telewizyjnych
tz doping i odbiór akustyki z boiska .... może .

Doping był kapitalny, zero transparentów o niekorzystnym wydzwięku,
zero rekinuf ..... to była FANTASTYCZNA OPRAWA I DOPING "C"
Gratulacje i szacun na maxa dla całego wysokiego "C"
Dywagacje na temat dopingu "C" trybuny bezzasadne
to są tacy sami wielcy i wierni kibice jak wszyscy
wspierający Wisłę w różnych akcjach

Jesteśmy qrwa wielcy ponad wszystko !!!! BRAWO

Brava dla nas wszystkich
Odpowiedz cytując