Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19692
Stary 07.02.2019, 19:26
Tantal napisał(a):Wyświetl post
sanderuss, wydaje mi się, że to jednak teoria spiskowa. Co, PZPN z Królewskim siedzieli lata i czekali aż Wisła będzie na krawędzi, po to aby zniszczyć ruch kibicowski? No bądźmy poważni. Przecież JK jeszcze wtedy w poważnym biznesie nie było, pojawił się w ostatnich miesiącach - a to on jest głównym modus vivendi w tej sprawie.
Nie, sytuacja w Wisle trafila im sie jak slepej kurze ziarno. I teraz jak gdzies kibice zaczna za wysoko glowy podnosic to od razu bedzie nasz przyklad ze to sie nie sprawdzi. Podmianke juz probowano na Legii - gdzie nie do konca wyszla, i na Amice - gdzie chyba zabraklo sukcesu sportowego. To bylo kwestia czasu ze w innych miejsowkach tez to zostanie powtorzone. Pilka nozna to gigantyczna kasa i nikt jej nie chce roztrwonic przez wybryki stadionowe.
Odpowiedz cytując