Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19670
Stary 07.02.2019, 17:51
tomytom napisał(a):Wyświetl post
@TommyTSW:
A wiesz jak jest w UK?


Kary za złamanie regulaminu są tak wysokie (i co ważniejsze: są momentalnie egzekwowane!), że nikomu nie przyjdzie do głowy zrobić nic głupiego.


Poczytaj link z GK, nasz Jarosław mówi o zmianie w CAŁEJ LIDZE. Patologia JEST WSZEÐZIE, ale to nie znaczy, że mamy się z tym zgadzać, zwłaszcza, że klimat do zmian jest dobry jak nigdy.
Jak to nasi Guru sprytnie rozegrają (przypominam, że mamy rok wyborczy!) to na prawdę widzę szansę.
No to powinni zmienić tą ligę, nie może być tak że w całej ekstraklasie ,,jest jak jest,, a na Wiśle osobny rygor.Są jakieś regulaminy, zasady, hasła których nie można propagować i delegaci którzy tego pilnują
Żyjemy podobno w wolnym demokratycznym kraju i każdy ma równe prawa/zasady.
Kolejna sprawa jakim cudem, metodą chcesz zabronić wieszania flag z pozdrowieniami dla kogoś, sławne pdw czy flagi ekip itd?to że coś jest niemoralne w twoim, kogoś odczuciu nie znaczy że to się stanie niezgodne z prawem, co więcej to ty w pewnym momencie możesz zacząć je łamać.

Jak nic głupiego nie robią?Nieraz ktoś wyskakuje na murawę, jeden kajdankami do słupka się przykuł w przerwie, zamieszania na trybunach też bywają.Musiałbyś zmienić prawo w Kraju żeby zabronić pozdrawiać więźniów, kolegę, a rekina uznać co najmniej jako symbol terrorystyczny
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 07.02.2019 o godz. 17:55.
Odpowiedz cytując