tomytom napisał(a):

@TommyTSW:
A wiesz jak jest w UK?
Kary za złamanie regulaminu są tak wysokie (i co ważniejsze: są momentalnie egzekwowane!), że nikomu nie przyjdzie do głowy zrobić nic głupiego.
Poczytaj link z GK, nasz Jarosław mówi o zmianie w CAŁEJ LIDZE. Patologia JEST WSZEĂZIE, ale to nie znaczy, że mamy się z tym zgadzać, zwłaszcza, że klimat do zmian jest dobry jak nigdy.
Jak to nasi Guru sprytnie rozegrają (przypominam, że mamy rok wyborczy!) to na prawdę widzę szansę.
|
No to powinni zmienić tą ligę, nie może być tak że w całej ekstraklasie ,,jest jak jest,, a na Wiśle osobny rygor.Są jakieś regulaminy, zasady, hasła których nie można propagować i delegaci którzy tego pilnują
Żyjemy podobno w wolnym demokratycznym kraju i każdy ma równe prawa/zasady.
Kolejna sprawa jakim cudem, metodą chcesz zabronić wieszania flag z pozdrowieniami dla kogoś, sławne pdw czy flagi ekip itd?to że coś jest niemoralne w twoim, kogoś odczuciu nie znaczy że to się stanie niezgodne z prawem, co więcej to ty w pewnym momencie możesz zacząć je łamać.
Jak nic głupiego nie robią?Nieraz ktoś wyskakuje na murawę, jeden kajdankami do słupka się przykuł w przerwie, zamieszania na trybunach też bywają.Musiałbyś zmienić prawo w Kraju żeby zabronić pozdrawiać więźniów, kolegę, a rekina uznać co najmniej jako symbol terrorystyczny
