|
@TommyTSW:
A wiesz jak jest w UK?
Kary za złamanie regulaminu są tak wysokie (i co ważniejsze: są momentalnie egzekwowane!), że nikomu nie przyjdzie do głowy zrobić nic głupiego.
Poczytaj link z GK, nasz Jarosław mówi o zmianie w CAŁEJ LIDZE. Patologia JEST WSZEĂZIE, ale to nie znaczy, że mamy się z tym zgadzać, zwłaszcza, że klimat do zmian jest dobry jak nigdy.
Jak to nasi Guru sprytnie rozegrają (przypominam, że mamy rok wyborczy!) to na prawdę widzę szansę.
|