Wyświetl pojedynczy post
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19667
Stary 07.02.2019, 17:15
@TommyTSW:
A wiesz jak jest w UK?


Kary za złamanie regulaminu są tak wysokie (i co ważniejsze: są momentalnie egzekwowane!), że nikomu nie przyjdzie do głowy zrobić nic głupiego.


Poczytaj link z GK, nasz Jarosław mówi o zmianie w CAŁEJ LIDZE. Patologia JEST WSZEÐZIE, ale to nie znaczy, że mamy się z tym zgadzać, zwłaszcza, że klimat do zmian jest dobry jak nigdy.
Jak to nasi Guru sprytnie rozegrają (przypominam, że mamy rok wyborczy!) to na prawdę widzę szansę.
Odpowiedz cytując