Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19544
Stary 06.02.2019, 18:11
regan napisał(a):Wyświetl post
Tutaj są ludzie zresztą nie tylko tu, którzy pod przykrywką walki z szarakanami chcą niszczyć cały ruch kibicowski. Ten Valencia najlepiej to oddał i dosyć retorycznie mnie zaszufladkował . klasycznie znane z wojny PoPis czyli Nie jesteś z nami? jesteś z WSH!
Dokładnie, po prostu to są dwa różne światy i światopoglądy które chcą zupełnie innego modelu kibicowania.. Ci co mają władze w internecie, chcą modelu angielskiego, grzecznego dopingu, braku bluzgów, braku flag z rekinem, braku pozdrowien dla osób za kratami, braku zorganizowanego dopingu. Oraz Ci drudzy, którzy lubią klimat kibicowski mówie tu o osobach zaangażowanych na osiedlach, fanclubach, grupy kibicowskie osoby które realnie mają wpływ na to co się dzieje w Wiślackich miasteczkach czy osiedlach czy trybunach Wisły, którzy kochają klimat kibicowski, zapach rac, oprawy, zadymy, pocisnięcie przeciwnikowi czy to werbalnie czy siłowo, interesują ich inne ekipy kibicowskie, wyjazdy innych drużyn i ogólnie cała otoczka kibicowskiego życia, do takich osób zaliczają się też wolne strzelce osoby lubiące pośpiewać i pocisnąć przeciwnikowi na trybunach, którzy również mają zajawkę na ten klimat. To są dwa różne światy które nigdy ze sobą się nie dogadają, to jest jak wojenka PO i PiSu, tylko taka lokalna. Jeżeli Wy myślicie że się pozbędziecie ruchu kibicowskiego na Wiśle, z takimi tradycjami, i w takim mieście to jesteście jeszcze bardziej naiwni niż myslałem, obrażanie na internecie takich osób nic wam nie da.
Odpowiedz cytując