Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19509
Stary 05.02.2019, 20:29
master17 napisał(a):Wyświetl post
Ja mam pytanie z innej beczki. Dług licencyjny ponad 12 mln ma zostać spłacony do końca marca, a co z pozostałym długiem ? Jaki jest termin ? Jeszcze jedno z miastem coś się dogadali w ostatnim czasie odnośnie stadionu ?
Ano na przykład wśród pozostałych długów znajdują się m.in... zaległe wynagrodzenia poprzedniego zarządu (ponad 130 tysięcy) i poprzedniej Rady Nadzorczej (ponad 19 000).

Chociaż byli członkowie RN jak wynika z poniższego artykułu swojej części się wspaniałomyślnie zrzekną

https://dziennikpolski24.pl/byli-czl...ch/ar/13862476
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez pikey : 05.02.2019 o godz. 20:31.
Odpowiedz cytując