master17 napisał(a):

|
Ja mam pytanie z innej beczki. Dług licencyjny ponad 12 mln ma zostać spłacony do końca marca, a co z pozostałym długiem ? Jaki jest termin ? Jeszcze jedno z miastem coś się dogadali w ostatnim czasie odnośnie stadionu ?
|
Ano na przykład wśród pozostałych długów znajdują się m.in... zaległe wynagrodzenia poprzedniego zarządu (ponad 130 tysięcy) i poprzedniej Rady Nadzorczej (ponad 19 000).
Chociaż byli członkowie RN jak wynika z poniższego artykułu swojej części się wspaniałomyślnie zrzekną
https://dziennikpolski24.pl/byli-czl...ch/ar/13862476