wolfy napisał(a):

Nie dawałem poparcia wałom, ja po prostu nie rzucam oskarżeń i nie obrażam jeśli nie mam dowodów/ powodów. Niektórym wystarczy plotka i priv od filipskiego.
To nie jest pierwszy raz jak się wieśniacko przyp. do piłkarza lub trenera zanim ten zaczął grać/trenować.
.
|
no tak, Ty za to jesteś najmądrzejszy i nie dajesz poparcia wałom...
wolfy napisał(a):

Fajnie jest pokazywać paluszkiem Sarapatę, Dukata, ale przejęli oni trupa którego reanimują od ponad dwóch lat.(...)
TL;DR: 95% winy po stronie Cupiała, 5% po stronie TS.
|
a jesli mówisz ze to nie pierszy raz ze sie do kogoś przypierdalam, jeszcze wieśnicko..ok. Czekam na konkrety z Twojej strony.
I dalej nie dostałem informacji co Plewa potrafi
A głupie śmieszkownanie lepsze było wtedy jak probowałeś zrobić z Małęgo super napastnika. potem siadłeś cicho, wyskoczyłeś dopiero jak Trnava miała nam za niego zapłącić 0,5 mln euro. Skonczyło sie na tym ze Mały zlozyl wezwanie do zapłaty i trenuje gdzies w dupie. Taka "9" jaką sobie wymarzyłeś.