Wyświetl pojedynczy post
Aalcman
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19474
Stary 04.02.2019, 23:19
Adasss napisał(a):Wyświetl post
Czyli mam rozumieć, że uważasz, że nie należałoby płacić za gazetkę nawet wtedy, gdyby przychody z niej przynajmniej równoważyły koszty wydawania (albo nawet je przewyższały), a obowiązkiem dostawcy byłoby się na to zgadzać? No ciekawe masz podejście, nie powiem.
Problemem nie jest sam fakt zapłacenia ikropce. Wątpliwości budzi fakt, że w tym samym czasie było spore grono wierzycieli (piłkarze, miasto), prezes przelała pieniądze firmie swojego męża oraz organizacji, z której wywodził się były wiceprezes (sumy są nieważne w tym momencie).

Zwłaszcza można się przyczepić do braku przelewu dla miasta, bo mgło to skutkować dość poważnymi konsekwencjami. Gdyby miasto wypowiedziało umowę, to byłby kolejny problem do załatwienia licencji. Tymczasem MS miała to głęboko w podogoniu i postanowiła przelać pieniądze mężowi. Przecież, jeśli umowa była podpisywana z wiarygodnymi kontrahentami, to zaległość wobec ikropki była bezpieczna. No chyba, że Marzena wiedziała co to za ananasy i zabezpieczyła własne siedzenie i swojego lubego, a reszcie pokazała wała.
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując