Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19450
Stary 04.02.2019, 16:31
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
Przeczytał. Niestety poza tym ze w ostatnim akapicie piszesz ze nie wybielasz to cala wypowiedz do tego się sprowadza. Nie mnie oceniać rzetelność dziennikarska bo jak okazuje się wiele rozliczeń w klubie odbywało się poprzez reklamówki z gotówką a Ty się pytasz o analizę czy klub zarabiał na magazynie R22. I ze od tego zależy czy to sytuacja naganna czy nie. Chodzi o to ze przez to ze był partnerem MS czerpał korzyści (miał płacone a inni nie). Oczywiście ciekawe czy świadczył usługi w cenie rynkowej czy nie ale to już tylko wątek dodatkowy.
Ok, czyli wg ciebie jedna z podstawowych zasad prawa, czyli "in dubio pro reo" to "wybielanie"?
W naszym przypadku na podstawie tych artykułów nie dowiesz się czy klub zarabiał czy tracił na wydawaniu tego magazynu.
Nie wiemy również, czy gdyby za niego nie płacono, to czy w ogóle byłby wydawany.
Ale niech to nam nie przeszkodzi jednoznacznie twierdzić, że to było co najmniej naganne, a może wręcz nielegalne.

Niestety takie myślenie jak Twoje jest bardzo popularne. Stąd potem wielkie zdziwienie, że sądy jakoś nie potwierdzają rzucanych na prawo i lewo "mocnych oskarżeń".
Ostatnio edytowane przez Adasss : 04.02.2019 o godz. 16:33.
Odpowiedz cytując