Adasss napisał(a):

|
Kurna, a całą moją wypowiedź przeczytał? O żadne wybielanie nie chodzi, a o sposób podania tego przez dziennikarzy, który obok rzetelności dziennikarskiej nawet nie stał. Nie twierdzę, że w tej kwestii wszystko było w porządku, a jedynie, że do pełnej i rzetelnej oceny to jednak wypadało by znać więcej faktów. Natomiast sposób podania tego może sugerować, jakoby były to po prostu pieniądze w całości wyprowadzone z klubu.
|
Przeczytał. Niestety poza tym ze w ostatnim akapicie piszesz ze nie wybielasz to cala wypowiedz do tego się sprowadza. Nie mnie oceniać rzetelność dziennikarska bo jak okazuje się wiele rozliczeń w klubie odbywało się poprzez reklamówki z gotówką a Ty się pytasz o analizę czy klub zarabiał na magazynie R22. I ze od tego zależy czy to sytuacja naganna czy nie. Chodzi o to ze przez to ze był partnerem MS czerpał korzyści (miał płacone a inni nie). Oczywiście ciekawe czy świadczył usługi w cenie rynkowej czy nie ale to już tylko wątek dodatkowy.