Wyświetl pojedynczy post
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19384
Stary 03.02.2019, 22:46
- A może ja bym pomógł tej Wiśle z licencją? Przecież oni chyba nie mają pojęcia co robić. Co sądzisz?
- Odpuść sobie, spaprasz sobie tylko nazwisko, nic z tego nie będzie
THE END

To by był dwa ostatnie zdania w historii pod tytułem "Wisła Kraków" gdyby nie Stanowski.

Wisłocki pierwsze co zrobił to uderzył po pomoc do Stanowskiego.

Królewski właśnie na TT wypisuje, że trzeba podkreślić wielkie zasługi Jadczaka.

Możecie zakłamywać dalej rzeczywistość ale Jadczak i Stanowski to jest para, która uratowała klub ruszając lawinę pomocy
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując