Że jak

? Ja stawiam warunki

?
To są pytania. I to pytania do, jak sprawdziłem, Twojego posta. Ja nie piszę tylko pytam. Co to za decyzje Wisłockiego stoją na przeszkodzie żeby FC zaczęły kupować. Jeśli nie kupują. Ale, że nie kupują zrozumiałem z tego co Ty napisałeś.