Piknik1906 napisał(a):

|
Czyli zostały postawione jakieś warunki i od nich uzależnione jest wsparcie przez Was klubu? Po tych dwóch latach? Po tym co okazało się w grudniu i styczniu? Nie będzie dobrze :(
|
Ty widzisz co napisałeś


?Jak dzisiaj My jako kibice możemy stawiać jakiekolwiek warunki wobec Klubu


?My staramy się pomóc Klubowi, żeby przetrwał, a Ty wychodzisz z jakimiś warunkami.....zejdź kolego na ziemię i ochłoń.