Wisła V napisał(a):

|
@ZOLW1449 zwracam honor, widziałem wlasnie na facebookowym profilu Olkusza że trwa u Was mobilizacja-szacunek dla Was. Ale niestety poza wami nie widać wiekszej mobilizacji.. No chyba że wszystko zalatwiane jest tzw. drogą pantoflową bo w mediach społecznosciowych wygląda to slabo.. Inne osiedla, FC powinni iść Waszą drogą i wzajemnie się nakręcać, licznik karnetow na Waszym profilu naprawdę jest bardzo dobrym pomysłem. pozdrawiam
|
Dokładnie miło by było jakby dla FC i osiedli była jakaś promocja na zakup karnetów .Tak jak było bodajże w sezonie 16/17.Wtedy nie było o tym dużo informacji na necie a szło właśnie poczta pantoflową .
To zawsze jest kasa ogromna dla klubu mimo jakiś tam rabatów .
Może dzięki właśnie chłopaka z Olkusza coś się ruszy w tej tematyce .