Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Wisła V
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: Stara Krowodrza
Offline
#
19303
31.01.2019, 08:32
ja bardzo żałuje że wśród Naszych osiedli i FC nie ma akcji motywującej na kupno karnetów, wkońcu to najwieksi fanatycy z trybuny C a wiekszość pewnie nadal bez karnetu
Wisła V
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wisła V
Znajdź inne posty napisane przez Wisła V