petred napisał(a):

|
Stanowski nie pisze o jednym. Kibice zrzucają się na Wisłę już od kilku dobrych miesięcy. Cały czas jest jakaś zbiórka. Dużo ludzi wstąpiło do socios - to też koszt. Zaraz wyjdą koszulki które też trzeba będzie kupić. Sprzedaż karnetów nie powala, ale nie ma tragedii. On sam pisał parę tygodni temu, że zejdzie max 7-8 tysięcy. Ja już mogę iść z nim o zakład że zejdzie ponad 10000. Jak wejdzie jakaś lepsza akcja marketingowa ( nie wiem jak to wygląda teraz na mieście czy są plakaty itd ale słyszałem, że raczej kiepsko) Jak do niezdecydowanych zacznie docierać, że zaraz będą musieli oglądać mecze z G lub C to ruszą dupy. Jestem pewny.
|
Nie przesadzaj. Popatrz na to ile osób w tych zbiórkach brało udział. 2-2,5 tys osób które daała na te zbiórki. To nie było pospolite ruszenie gdzie 20 tys osób rzuciło po 5 zł tylko łaśnie te 2 tys które rzucało po 100,500,1000 zł.
I ide o zakład, że 90% osób które w tych zbiórkach brały udział to maja juz karnet.