Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19207
Stary 27.01.2019, 09:42
konrad123 napisał(a):Wyświetl post
Wiem jakie komunikaty podaje klub, ale podają obok ilość sprzedanych bonów. A na stronie jest informacja, że bonu nie trzeba realizować, wtedy jest po prostu wspierany klub. Dziwiłbym się, gdyby w tej sytuacji niewykorzystany bon byłby liczony jako zakupiony karnet
Niewykorzystane bony to tak naprawdę karnety które ktos z braku możliwości (np mieszkanie za granicą) nie wykorzysta, a chciałby w ten sposób wspierać klub i uczestniczyć w tej społeczności.

Klub strzelił w 10 z tą opcją. I nie widzę problemów w tym by wliczać bony do całości. Wszakże nie można ich wymienić na nic innego ani zwrócić.
Odpowiedz cytując