Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84362
Stary 25.01.2019, 18:51
Kontrakt Peszki w Lechii Gdańsk i Jędrzejczyka w Legii Warszawa pokazują jak polskie kluby palą forsą w piecu...

Nie jestem fanem Sławka ale myślę, że może się przydać naszej drużynie. Jak na mój gust będzie miał motywację, aby pokazać się jeszcze w Eklapie. Jakby nie spojrzeć ostatnio nawywijał więc będzie chciał pokazać się z dobrej strony na koniec kariery...

Według mnie n/w skład nie wygląda źle
Lis - Burliga, Wasilewski, Klemenz, Palcić - Błaszczykowski, Wojtkowski, Peszko Pietrzak - Kolar, Drzazga
Odpowiedz cytując