|
Kontrakt Peszki w Lechii Gdańsk i Jędrzejczyka w Legii Warszawa pokazują jak polskie kluby palą forsą w piecu...
Nie jestem fanem Sławka ale myślę, że może się przydać naszej drużynie. Jak na mój gust będzie miał motywację, aby pokazać się jeszcze w Eklapie. Jakby nie spojrzeć ostatnio nawywijał więc będzie chciał pokazać się z dobrej strony na koniec kariery...
Według mnie n/w skład nie wygląda źle
Lis - Burliga, Wasilewski, Klemenz, Palcić - Błaszczykowski, Wojtkowski, Peszko Pietrzak - Kolar, Drzazga
|