regan napisał(a):

No jeszcze jak tylko zrobia formę to skrzydla mamy primasort. Zostaje tylko wzmocnic atak rozgrywajacego i stopera. Na reszcie pozycji mamy to samo lub nawet lepiej niż na jesień
|
na srodku mamy Bashe

dla mnie pilkarz -klucz,caly czas sie ciesze ze on został
teraz dodać dobre szybkie skrzydła i pomoc wyglada świetnie,i zostaje tylko napastnik jest Kolar i Pawel ,oni moze nie gwarantuja duzo goli ,ale nie ma tragedii,ale wiadomo fajnie by bylo gdyby udalo sie pozyskac napastnika.
Sory Kosa nie łapiesz sie
