Wojtas napisał(a):

Kuba namowił Burego,to Wasyl namówi Peszke,dobrze ze mamy takie znajomości jego przyjscie to bylo by dla nas duze wzmocnienie,to bylby swietny transfer.A skrzydła Kuba -Peszko to bylo by coś.
|
No jeszcze jak tylko zrobia formę to skrzydla mamy primasort. Zostaje tylko wzmocnic atak rozgrywajacego i stopera. Na reszcie pozycji mamy to samo lub nawet lepiej niż na jesień
