Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84345
Stary 24.01.2019, 18:12
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Kuba namowił Burego,to Wasyl namówi Peszke,dobrze ze mamy takie znajomości jego przyjscie to bylo by dla nas duze wzmocnienie,to bylby swietny transfer.A skrzydła Kuba -Peszko to bylo by coś.
No jeszcze jak tylko zrobia formę to skrzydla mamy primasort. Zostaje tylko wzmocnic atak rozgrywajacego i stopera. Na reszcie pozycji mamy to samo lub nawet lepiej niż na jesień
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując