Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19169
Stary 24.01.2019, 13:45
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Minęło już kilka dni i nastąpiła cisza.

Nie mówi się już o odpowiedzialności karnej tych, którzy ukradli w ostatnich 2,5 roku ok. 25 mln złotych.

W normalnym kraju Sarapata vel Czekaj dostałaby już kilka zarzutów, zostałaby zatrzymana, itp.

Wraz z pozostałymi.

A tu cisza.

Co ciekawe, a może kluczowym w tym wszystkim jest fakt, że wielu kibiców powoli zapomni o wszystkich przekrętach (stwierdzą, że były to drobne pomyłki, a czasy Bednarza to wielkie oszustwa).

Ci co nawoływali przez dwa lata na finansowanie TS-u (te pieniądze nie szły na piłkarską spółkę, bo w końcu piłkarzom i miastu praktycznie nie płacono) niestety nie zniknęli z tego forum, a powinni.
Czego Ty oczekujesz? Zdajesz sobie sprawę jak działają sądy w Polsce?
Jeżeli postawią komuś zarzuty, to do prawomocnego wyroku będziemy czekać 5-10 lat.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując