Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13863
Stary 23.01.2019, 17:39
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie ta porażka jak go określiłeś, Marcelo nie grałby w Wiśle, tylko w jakimś innym klubie.



Uwalił umowę z Jovanoviciem? Z tego co wiem to lekarze wydali negatywną opinię na temat jego dalszej kariery zawodowej z tej dyscyplinie.
Bednarz dyrektor sportowy a Bednarz Prezes to inne czasy i inna ocena. Piłkarzy sprowadził sumarycznie raczej na plus, prezesem był beznadziejnym. Klub kokosa (zaraz zamknięty, bo trzeba się było z piłkarzami dogadać), zatrudnienie Probierza, UFA, konflikt z kibicami (bo zakazy dostali ludzie kompletnie niewinni, jak ojciec z sześcioletnią córką, do tego bezprawnie i musieli się wycofywać) rozegrany idiotycznie i sesja z Karcherem która chyba była tym momentem w którym cierpliwość Cupiała się wyczerpała...
Czy chciał dobrze? Przypominam że są nagrania z "U Sowy" na których Bednarz dogadywał miejsce na listach PO jako pogromca kiboli. IMHO robił cyrk pod siebie.

Zainteresowanym radzę sprawdzić jakie sukcesy odniósł w Ruchu, gdzie zajmował się finansami (Ruch poleciał za podwójne umowy podpisywane z piłkarzami żeby ominąć ograniczenia komisji ligi).
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując