Pablito napisał(a):

|
Wawrzynowski to pajac. Bednarz to była jedna z większych porażek tego klubu. Ten gość nigdy nie powinien mieć prawa u nas pracować. On nie chciał iść na wojne z kibolami on poszedł na wojnę z kibicami wrzucająć wsyzstkich do jednego worka. I jeszcze ta ośmieszająca akcja z Karcherem...
|
Gdyby nie ta porażka jak go określiłeś, Marcelo nie grałby w Wiśle, tylko w jakimś innym klubie.
Pablito napisał(a):

Może jakby sprzedał Genkova zamiast wywalać go z klubu, i rozwalać umowy Jovanovica nie trzeba by było ogarniać UFY
|
Uwalił umowę z Jovanoviciem? Z tego co wiem to lekarze wydali negatywną opinię na temat jego dalszej kariery zawodowej z tej dyscyplinie.