Karherop napisał(a):

Przyszedł w lecie z Progresu i od razu wskoczył do 11 ale całą rundę w CLJ grał na stoperze. W CLJ w obronie bardziej wyróżniał się Laskos. Obejrzałem kilka spotkań CLJ i nie popełniał rażących bledow, choć nie sądzę że tak szybko wskoczy na poziom ekstraklasy. Tym bardziej na nowej pozycji.
Jeśli ktoś nas pozytywnie zaskoczył to mam wrażenie że Słomka, Buksa, głównie dlatego że już solidnie wyglądają fizycznie i talentu im nie brakuje.
|
Ja po cichu liczę na Morysa. Jak popracuje ciężej i w otoczeniu doświadczonych graczy to może nas pozytywnie zaskoczyć.