petred napisał(a):

|
Może by się rozwinął jak np Kostal który też nie dostawał szans. Wygląda na to, małolaci z głową na karku którzy naprawdę chcą coś osiągnąć w piłce mają teraz niepowtarzalną szansę żeby się pokazać. Przeciętni, słabi psychicznie i chcący się wyszumieć sami się ,,odpalą'' mając takie podejście.
|
Tak .teraz będą mieli niepowtarzalną szansę. przy boku Kuby Bogusia Brozia Wasyla Bashy mogą bardzo dużo skorzystać i się nauczyć. Oby runda wiosenna wychowała nam jak najwięcej perełek.
Wielu kolegów pisze, że w sparingach dobrze gra Szot. W/g Was zawodnik na wejście z ławki w e-lidze?