Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22062
Stary 22.01.2019, 13:23
petred napisał(a):Wyświetl post
Może by się rozwinął jak np Kostal który też nie dostawał szans. Wygląda na to, małolaci z głową na karku którzy naprawdę chcą coś osiągnąć w piłce mają teraz niepowtarzalną szansę żeby się pokazać. Przeciętni, słabi psychicznie i chcący się wyszumieć sami się ,,odpalą'' mając takie podejście.
Tak .teraz będą mieli niepowtarzalną szansę. przy boku Kuby Bogusia Brozia Wasyla Bashy mogą bardzo dużo skorzystać i się nauczyć. Oby runda wiosenna wychowała nam jak najwięcej perełek.
Wielu kolegów pisze, że w sparingach dobrze gra Szot. W/g Was zawodnik na wejście z ławki w e-lidze?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując