Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19123
Stary 21.01.2019, 16:09
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Problem w tym, że do końca marca trzeba spłacić zobowiązania licencyjne, czyli słynne 12 baniek (pomniejszone o pożyczone już 4). Skombinować resztę w nieco ponad 2 miesiące może być ciężko.
Wpadają przecież prawie 3 bańki od Jagielloni. Utrzymanie zespołu raczej spadło już poniżej miliona. Wierzę, że zrobimy dobry wynik z karnetami (Widzewa raczej nie pobijemy, może jak klub ogłosi, że do końca sezonu zamykamy niektóre sektory i wchodzi maksymalnie 20000 to damy radę ) Do tego akcje wyjdą. JAk tylko wystartujemy to idę o zakłąd że z tymi ludźmi u steru nie tylko dokończymy sezon ale kolejny również rozpoczniemy w ekstraklasie.
Odpowiedz cytując