Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5038
Stary 21.01.2019, 09:24
Czego wy sie spodziewacie po starszym czlowieku. ktory jest w TSie prezesem HONOROWYM czyli nie ma w sumie nic do powiedzenia. Co ma/mial zrobic w wieku 90 lat? Isc na wojne z rekinami? Jak sam mowi, on nawet umowy sprzedazy klubu na oczy nie widzial to myslicie, ze mial wglad we wszystkie umowy w SA? Zrobil dokladnie to samo co wy. Nic. Jego przynajmniej moze tlumaczyc w jakims stopniu wiek. Wy mogliście sie zapisać do TSu, zostac jego czlonkami, "przejac" TS od srodka. Gówno zrobiliscie, z jakich powodów, nie wiem. Od razu uprzedze, tez zrobiłem gowno, za pozno sie dowiedziałem jak to wszystko funkcjonowalo, ale jak czytam niektorych to wychodzi na to, ze wiedzieli wszystko od poczatku, nie zrobili nic, a teraz maja pretensje do starszego czlowieka... Wyluzujcie, przestancie sie skupiac na tym co bylo bo od tego teraz jest prokuratura, skupcie sie na sprawach bieżących i przyszlosci.
Odpowiedz cytując