Terry266 napisał(a):

Po pierwsze bylo to juz, po drugie 2017 zakonczyl sie kilka milionow pod kreska - na prawach z ekstraklasy byly juz cesje na ponad 2 miliony. Duzo lepiej obrazowalby przeplywy pieniezne
PS a za transfery wiecej bylo bo Guzmics, Jovic i Poppvic doszli do tego