Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13831
Stary 17.01.2019, 11:37
rzodkiewka napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Mączyński chciałby wrócić to jest jasne,że nie wróci dla pieniędzy,bo praktycznie w każdym innym klubie dostanie lepszy kontrakt.Moim zdaniem powinniśmy zaakceptować jego powrót .
Bylibyśmy wtedy takimi samymi "ch..." jak On.
W ogóle o czym tu dyskutować.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując