rzodkiewka napisał(a):

|
Jeżeli Mączyński chciałby wrócić to jest jasne,że nie wróci dla pieniędzy,bo praktycznie w każdym innym klubie dostanie lepszy kontrakt.Moim zdaniem powinniśmy zaakceptować jego powrót .
|
Bylibyśmy wtedy takimi samymi "ch..." jak On.
W ogóle o czym tu dyskutować.