|
Jeżeli Mączyński chciałby wrócić to jest jasne,że nie wróci dla pieniędzy,bo praktycznie w każdym innym klubie dostanie lepszy kontrakt.Moim zdaniem powinniśmy zaakceptować jego powrót (zakładając,że będzie taki temat) Jesteśmy w sytuacji,że każdy piłkarz o takich umiejętnościach jest dla nas na wagę złota.
Kiedyś klub zachował się kiepsko wobec Mączyńskiego ( nie chcieli podać mu po mocnej ręki gdy potrzebował pomocy) a mimo tego jak wracał z Chin to przyszedł grać do nas i jeszcze zarobiliśmy na nim.
Moim zdaniem jak wróci i będzie oddawał serce na boisku,to odkupi winy.
|