Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18879
Stary 15.01.2019, 11:23
Ajax napisał(a):Wyświetl post
https://twitter.com/jarokrolewski/st...594.1538224014

Ok to pierwszy pożar ugaszony Pan Królewski zasługuje na co najmniej owację na stojąco na pierwszym meczu przy R22.
Ale jak na owacje na stojaco? Przeciez on nie biega po boisku to jak bedziesz klaskał to nie będzie za bardzo wiadomo komu
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując