Wyświetl pojedynczy post
Tonamini
Senior Member
 
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18798
Stary 14.01.2019, 17:00
regan napisał(a):Wyświetl post
Sharksi chu.ja już mogą zrobić. Nie mając poparcia praktycznie wśród żadnych środowisk kibicowskich mogą nawet rakietnice odpalić w loże vip i chu.ja im to da. Cokolwiek nie zrobią tylko się pogrążą. Najlepiej dla nich będzie jak odpuszczą.
Oczywiście, natomiast pamiętaj co mówił Wisłocki.. Żaden inwestor nie wejdzie przed pierwszym meczem. Jeśli będą chcieli to wiele nie trzeba żeby napsuć krwi.

Z tego wszystkiego mam nadzieje że mają resztkę rozumu i godności, a Panowie sobie dadzą spokój i odejdą w ciszy.
Odpowiedz cytując