regan napisał(a):

|
Sharksi chu.ja już mogą zrobić. Nie mając poparcia praktycznie wśród żadnych środowisk kibicowskich mogą nawet rakietnice odpalić w loże vip i chu.ja im to da. Cokolwiek nie zrobią tylko się pogrążą. Najlepiej dla nich będzie jak odpuszczą.
|
Oczywiście, natomiast pamiętaj co mówił Wisłocki.. Żaden inwestor nie wejdzie przed pierwszym meczem. Jeśli będą chcieli to wiele nie trzeba żeby napsuć krwi.
Z tego wszystkiego mam nadzieje że mają resztkę rozumu i godności, a Panowie sobie dadzą spokój i odejdą w ciszy.