Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18773
Stary 14.01.2019, 13:47
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Niezależnie od tego, po której stronie sporu między zwolennikami i przeciwnikami potrzeby istnienia chuliganów każdy z nas się znajduje, w tej chwili ważna jest odpowiedź na tylko jedno pytanie:

- czy w tym krytycznym momencie, mając świadomość, że może to mieć bardzo negatywny wpływ na dalsze istnienie klubu, jest jakikolwiek sens wywieszać flagi o określonych treściach...?

Tylko tyle. Jeśli dla kogoś obecność takiej flagi jest warta więcej niż los klubu, któremu podobno kibicuje, to to właściwie zamyka temat i dyskusję.
Obawiam sie, ze odpowiedzi o mozliwosci wywieszania flag o okreslonej tresci nie uzyskasz na forum. Badzmy powazni.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując