MaLk napisał(a):

Niezależnie od tego, po której stronie sporu między zwolennikami i przeciwnikami potrzeby istnienia chuliganów każdy z nas się znajduje, w tej chwili ważna jest odpowiedź na tylko jedno pytanie:
- czy w tym krytycznym momencie, mając świadomość, że może to mieć bardzo negatywny wpływ na dalsze istnienie klubu, jest jakikolwiek sens wywieszać flagi o określonych treściach...?
Tylko tyle. Jeśli dla kogoś obecność takiej flagi jest warta więcej niż los klubu, któremu podobno kibicuje, to to właściwie zamyka temat i dyskusję.
|
Obawiam sie, ze odpowiedzi o mozliwosci wywieszania flag o okreslonej tresci nie uzyskasz na forum. Badzmy powazni.