|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline
|
|
VanBasten napisał(a): 
Nikt nikomu nie zabrania wejścia na stadion . Ale czym innym jest ostentacyjne wywieszanie skompromitowanych symboli . A co do podejścia potencjalnego inwestora to wczoraj to powiedziano bardzo wyraźnie że będzie się on przyglądał bardzo uważnie trybuną na pierwszym meczu .
Od 17.30 min - warto posłuchać : https://www.youtube.com/watch?v=at9Fx4Qv-RQ
|
Tak dla ułatwienia https://youtu.be/at9Fx4Qv-RQ?t=1045
|
|