Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18673
Stary 13.01.2019, 15:53
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
Nikt nikomu nie zabrania wejścia na stadion . Ale czym innym jest ostentacyjne wywieszanie skompromitowanych symboli . A co do podejścia potencjalnego inwestora to wczoraj to powiedziano bardzo wyraźnie że będzie się on przyglądał bardzo uważnie trybuną na pierwszym meczu .

Od 17.30 min - warto posłuchać : https://www.youtube.com/watch?v=at9Fx4Qv-RQ
Tak dla ułatwienia https://youtu.be/at9Fx4Qv-RQ?t=1045
Odpowiedz cytując