Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18670
Stary 13.01.2019, 15:42
Nikt nikomu nie zabrania wejścia na stadion . Ale czym innym jest ostentacyjne wywieszanie skompromitowanych symboli . A co do podejścia potencjalnego inwestora to wczoraj to powiedziano bardzo wyraźnie że będzie się on przyglądał bardzo uważnie trybuną na pierwszym meczu .

Od 17.30 min - warto posłuchać : https://www.youtube.com/watch?v=at9Fx4Qv-RQ
Ostatnio edytowane przez VanBasten : 13.01.2019 o godz. 15:46.
Odpowiedz cytując