Nikt nikomu nie zabrania wejścia na stadion . Ale czym innym jest ostentacyjne wywieszanie skompromitowanych symboli . A co do podejścia potencjalnego inwestora to wczoraj to powiedziano bardzo wyraźnie że będzie się on przyglądał bardzo uważnie trybuną na pierwszym meczu .
Od 17.30 min - warto posłuchać :
https://www.youtube.com/watch?v=at9Fx4Qv-RQ