Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18624
Stary 13.01.2019, 11:27
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Jako, że tam siedzę, to tak się składa, że na E to nie WSH zrobiło syf tylko najebane Janusze, których na ostatnich meczach było od zajebania.
Nie wiem dlaczego wciągasz w rozmowę Socios skoro nikt innych o nich nie wspomina.
A jeśli twierdzisz, że cracovia nie istnieje to życzę powodzenia.
Ja tam widziałem kominiarki z rekinem i wsh jak byk było napisane
,
Odpowiedz cytując